Livechat

Ahoj jsem Kristýna Povím vám něco Livechatu.

Livevideochat je především zábavná forma výdělku, jehož výše bude záležet pouze na Vás. Vy sama si určujete jak často a jak dlouho budete pracovat, a tudíž kolik si chcete vydělat. Reálné výdělky se pohybují mezi 20 000-100 000 za měsíc. Vše závisí pouze na tom jak často pracujete a na Vašem přístupu k práci a snaze.

Livevideochat je komunikace se zahraničními zákazníky pomocí počítačové a video techniky. Modelka se nachází v uzavřené místnosti, která jí poskytuje naprosté soukromí, s veškerou potřebnou technikou.

Náplň její práce spočívá v bavení zahraničních klientů v reálném čase. Proto je velmi důležitá alespoň základní znalost anglického jazyka, veselá a komunikativní povaha. Součástí práce modelky je také lehká forma autoerotiky, bude-li si to platící klient přát. Rozhodně se ale nejedná o porno, jakýkoli kontakt s další osobou před kamerou je vyloučen, modelka dělá jen to, s čím ona sama souhlasí. Erotika je pouze součástí této práce, nikoli její náplní. Mnoho zákazníků si přeje se slečnou pouze povídat, svěřit se jí, stát se jejím kamarádem. Tohle je oficialní verze.

Moje zkušenost je malinko jiná. Pracovala jsem na různých Livechatech, Nudachatech a podobně. Neuměla jsem žádný jazyk, jen jsem si napsala na papírek nějaké Anglické a německé fráze. Skoro jako káždá nová holka jsem se obtížemi registrovala na chatech, které mi byli doporučeny. Prvních 14 dní jsem vydělala tak 10 eur za den. Pořád jsem si říkala co dělám špatně. Časem příjdete na různé pomůcky, které vám pomůžou, vydělat mnohem víc. Představím vám pár Livechatů, které jsou podle mě jedny s nejlepších, když začínáte. Já to na začátku nevěděla, co je důležité, ale dnes bych řekla, že tohle. Vůbec nezáleží jak je to známý chat a kolik je na něm modelek. Je důležité, aby byla jednoduchá registrace a vy jste mohli do hodinky pracovat. Né jako já, že jsem se registrovala tři dny a pořád něco chtěli a něco se jim nelíbilo. Potom, alespoň pro mě bylo důležité, aby šla zablokovat v nastavení moje země. Šlo mi o diskrétnost a nechtěla jsem se potkat s někým známým. Další věc je včasná a pravidelná platba. Některé studia nabízí 60% provize, ale nemusíte je nikdy vidět. Realné je 35% až 45% není to málo když vyděláváte a nemusíte se starat o reklamu a vlastně o nic. Máte navíc různé bonusy a provize z prodejí fotek a videa. Já vydělávám kolem 4000 až 5000 eur za měsíc a to se vážně nenadřu. Zhruba čtyři hodinky za den. Když jste normální holka nemusíte být žádná modelka je to realný výdělek i pro vás. Na stránce super livechaty se můžete podívat na pár livechatu, kteréopravdu stojí za to a pro začínající modelku jsou podle mě nejlepší.

RÁDA PORADÍM, ZAČÍNAJÍCÍM DÍVKÁM S PRACÍ NA LIVECHATU